Zostań praktykantem (k/m)

Poszukujemy chętnych studentów III – V roku lub absolwentów prawa (k/m) do odbycia praktyk/stażu.

Zakres obowiązków:
– wsparcie merytoryczne zespołu, monitorowanie zmian w prawie oraz orzecznictwa sądów oraz decyzji GIODO;
-przygotowywanie projektów pism, umów i opinii prawnych;
-tworzenie oraz aktualizowanie materiałów informacyjnych na portal e-ochronadanych.pl w tym pisanie artykułów prawnych oraz prasowych;
-bieżące wsparcie prawników w ich codziennych czynnościach;
-wsparcie administracyjne oraz wykonywanie innych zadań zleconych (pomoc w pracach biurowych, czasami odwiedzenie Biura GIODO, jednak nie więcej niż 30% poświęconego czasu);

Oczekujemy:
– zaangażowania w powierzone zadania;
– umiejętność wyznaczania priorytetów w wykonywaniu powierzonych zadań;
– staranności i skrupulatności przy wykonywaniu obowiązków;
– komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole;
– dobrej znajomości języka angielskiego;

Oferujemy:
– możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w obszarze prawa nowych technologii u boku doświadczonych prawników – audytorów;
– udział w szkoleniach z zakresu ochrony danych osobowych;
– możliwość zaliczenia praktyki na poczet praktyk zawodowych;

Wyślij swoje CV na mail: rekrutacja@omnimodo.com.pl

Jeżeli chcesz by Twoja aplikacja była brana pod uwagę w innych rekrutacjach prosimy o dołączenie następującej klauzuli zgody:

Wyrażam zgodę Omni Modo na archiwizację i wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych moich dokumentów aplikacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Omni Modo z siedzibą w Warszawie (03-937) przy ul. Zwycięzców 45/29. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

About Redakcja 245 Articles
Omni Modo to po łacinie „na każdy sposób”. Nazwa naszej firmy to nie przypadek. Na każdy sposób chcemy bowiem pokazywać klientom nasze doświadczenie, profesjonalizm i sukcesy w dziedzinie ochrony danych osobowych.