Dołącz do naszego zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem Omni Modo  poszukujemy osób (k/m) posiadających doświadczenie w doradztwie z zakresu ochrony danych osobowych

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zadań ABI – obsługa klientów;
  • Doradztwo;
  • Przeprowadzanie audytów;
  • Tworzenie, sprawdzanie oraz modyfikowanie dokumentacji dot. ochrony danych osobowych;
  • Przeprowadzanie szkoleń otwartych oraz zamkniętych;
  • Reprezentowanie klientów przed Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych;
  • Przygotowywanie projektów opinii;
  • Obsługa prawna klientów w pokrewnym zakresie (usług elektronicznych, prawa internetowego, ochrony prywatności).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z ochroną danych (preferowane co najmniej roczne doświadczenie);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia, także w zakresie przygotowania się do GDPR;
  • Możliwość doskonalenia zawodowego;
  • Umowę o pracę;
  • Miłą atmosferę w pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli jesteś zainteresowa-na/ny wyślij swoje CV na mail: rekrutacja@omnimodo.com.pl

Jeżeli chcesz by Twoja aplikacja była brana pod uwagę w innych rekrutacjach prosimy o dołączenie następującej klauzuli zgody:

Wyrażam zgodę Omni Modo na archiwizację i wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych moich dokumentów aplikacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Omni Modo z siedzibą w Warszawie (03-937) przy ul. Zwycięzców 45/29. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

About Redakcja 310 Articles
Omni Modo to po łacinie „na każdy sposób”. Nazwa naszej firmy to nie przypadek. Na każdy sposób chcemy bowiem pokazywać klientom nasze doświadczenie, profesjonalizm i sukcesy w dziedzinie ochrony danych osobowych.