RODO, Innowacje, Bezpieczeństwo, Audyt – 3. edycja RIBA Forum

Wyzwania ochrony danych w czasach nowych regulacji

16-17.04.2019 r., Falenty k. Warszawy

Po niespełna roku od wejścia RODO wciąż pozostaje mnóstwo pytań

i niejasności dotyczących interpretacji przepisów i ich wdrożenia. Dlatego

16 i 17 kwietnia zapraszamy na 3. już edycję RIBA Forum – konferencji poświęconej RODO, Innowacji i Bezpieczeństwu danych.

W tym roku naszymi gośćmi-prelegentami będą przede wszystkim praktycy ze świata biznesu, którzy na co dzień zmagają się z wyzwaniami ochrony danych. To również dzięki nim RIBA Forum jest najlepszym miejscem do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk!

Jeśli potrzebujecie Państwo, dodatkowej zachęty, by wziąć udział w tym wydarzeniu, przyjrzyjmy się wybranym tematom:

  • Czy zastanawialiście się Państwo, jakie problemy i zagrożenia związane z ochroną danych możecie napotkać podczas rekrutacji? Na to pytanie odpowie Agnieszka Witaszek, Data Protection Officer z Grupy Pracuj
  • Kontrola UODO – temat przyprawiający o szybsze bicie serca każdego, kto odpowiada za bezpieczeństwo danych. Jak się do niej przygotować i jak wykazać dopełnienie staranności – podpowie Bogusława Pil – Ekspert ds. Ochrony Danych.
  • Europa stoi w obliczu Brexitu. Jakie niesie to skutki dla przetwarzania danych? I jak przedsiębiorstwo może się przygotować na różne scenariusze rozwoju sytuacji? wspólnie zastanowimy się nad tym z Pawłem Więckowskim z GSK.
  • Bazując na doświadczeniach Patryka Kuchty z Medicoveru – porozmawiamy o nietypowych rodzajach naruszeń i nowych ryzykach.

Innowacyjna jest również sama formuła konferencji. To nie tylko ciąg prelekcji plenarnych, ale też sesje roundtable, gdzie w mniejszych grupach można porozmawiać na interesujące nas tematy.

RIBA Forum to miejsce spotkania dla wszystkich osób odpowiedzialnych za obszar ochrony danych. Dlatego w programie konferencji nie zabraknie również tematów stricte operacyjnych. Będziemy dyskutować o organizacji współpracy między wszystkimi działami zaangażowanymi w przetwarzanie i ochronę danych osobowych – prawnym, marketingu, compliance, IT, cyberbezpieczeństwa oraz Inspektorem Ochrony Danych.

Więcej o tym przeczytacie Państwo na stronie konferencji>>>

Drugi dzień RIBA Forum poświęcony jest miniwarsztatom.

To aż 12 tematów, spośród których uczestnicy mogą wybrać interesujące ich zagadnienia jeszcze przed konferencją. Znów poprowadzą je praktycy. I równie praktyczne i aktywizujące – będą zagadnienia, nad którymi będziecie Państwo pracować! Są to między innymi:

  • Klasyfikacja incydentów – co jest incydentem, a co zdarzeniem? – warsztat poprowadzi Mariola Więckowska, Dyrektor ds. Innowacyjnych Technologii Ochrony Danych, LexDigital
  • Jak weryfikować dostawców i w jakim zakresie? – pokaże Anna Jaworska-Kłosowicz, Ekspert ds. Ochrony Danych Osobowych z Samsung Electronics Polska
  • A Metodologię analizy ryzyka – poznacie Państwo z Moniką Adamczyk, Głównym Specjalistą w Zespole Analiz i Strategii, UODO

Więcej informacji o warsztatach>>

 Uwaga!

  • Bardzo korzystne warunki udziału – rejestracja do 22 marca.

Zgłoś swój udział już dziś>>>

  • Możliwość wyboru udziału w jednym lub w dwóch dniach konferencji!
About Redakcja 322 Articles
Omni Modo to po łacinie „na każdy sposób”. Nazwa naszej firmy to nie przypadek. Na każdy sposób chcemy bowiem pokazywać klientom nasze doświadczenie, profesjonalizm i sukcesy w dziedzinie ochrony danych osobowych.