12 lat Omni Modo!

omnimodologo

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w dniu 1 marca 2016 r. Omni Modo obchodzi 12-lecie istnienia na polskim rynku. W związku z tym chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania sukcesu Omni Modo, a w szczególności każdemu z naszych Klientów. Dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę oraz zaufanie, którym nas obdarzacie.

Gdy w 2004 roku zaczynaliśmy działalność jako jedna z pierwszych w Polsce firm zajmujących się świadczeniem usług doradztwa prawnego w sektorze prawa ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego, nie przypuszczaliśmy, że będzie nam dane doświadczyć tylu ciekawych spraw i zagadnień.

Od samego początku przykładaliśmy najwyższą wagę do jakości oferowanych usług, czego dowodem było obdarzenie nas swoim zaufaniem już na początku naszej działalności, przez największe podmioty na rynku. Przez ostatnie 12 lat przeszkoliliśmy ponad 10 000 osób, świadczyliśmy nasze usługi na rzecz ponad 500 klientów oraz przeprowadziliśmy ponad 300 audytów dla klientów z niemal wszystkich sektorów.

W historii naszej firmy ostatnie 12 lat stanowi więc niewyczerpane źródło doświadczeń, które mamy nadzieję owocuje coraz wyższą jakością świadczonych usług. Jako prekursorzy rozpoczęliśmy świadczenie usługi ABI, gdy rynek dopiero uczył się takiej usługi. Mieliśmy też to szczęście, że założyliśmy najstarszy profesjonalny portal dedykowany zagadnieniom ochrony danych osobowych. Ze względu na błyskawiczny rozwój technologii nasz portal www.e-ochronadanych.pl  jest dla nas niewyczerpanym źródłem wyzwań, ale również, albo przede wszystkim – satysfakcji.

Omni Modo to również ciągle zwiększający się zespół rozwijających się i doświadczonych specjalistów, bez których świadczenie naszych usług nie byłoby możliwe. Mamy  nadzieję, że dzięki nim kolejne lata będą dla Omni Modo równie owocne w zdobywane doświadczenia. Mamy również satysfakcję, że poniekąd staliśmy się kuźnią kadr dla rynku. Wierzymy, że we współpracy z Państwem będziemy mogli się nadal rozwijać świadcząc usługi na coraz wyższym poziomie.

About Redakcja 324 Articles
Omni Modo to po łacinie „na każdy sposób”. Nazwa naszej firmy to nie przypadek. Na każdy sposób chcemy bowiem pokazywać klientom nasze doświadczenie, profesjonalizm i sukcesy w dziedzinie ochrony danych osobowych.